O nas

Firma Bontech powstała w 1996 roku i nadal jest liderem we współpracy z producentami mebli łazienkowych. Przez lata funkcjonowania na rynku zbudowaliśmy sieć wiernych klientów w naszym kraju jak i poza jego granicami.

W firmie Bontech produkujemy umywalki z myślą o wymagających i nietuzinkowych klientach, którzy chcą oferować swoim klientom produkty najwyższej jakości lub stworzyć we własnym domu niepowtarzalną łazienkę. Kiedy liczy się elegancja i nowoczesny design warto postawić na oryginalny wzór i wyjątkowy materiał, z którego jest wykonana umywalka.

"Bądź niepowtarzalny!" - to maksyma, która przyświeca nam w działaniu i dotyczy nie tylko wzorów naszych umywalek (ciekawych i oryginalnych) ale także sposobu ich wykonania. Dzięki naszym umywalkom żadna łazienka nie będzie już nudna i typowa. Każdy wzór jest do Państwa dyspozycji. Firma Bontech nie czuje ograniczeń! A klienci to doceniają.

Nasze produkty znajdują odbiorców nie tylko w Polsce, ale i w Europie Zachodniej. Już teraz możemy się pochwalić realizacją odważnych i niestandardowych zamówień, jak choćby:

Wszystkie nasze wzory są zastrzeżone i opatentowane!

A więc na co czekać? "Bądź niepowtarzalny!"